Informace o GoPay

Platební brána GoPay centralizuje v prostředí internetu nejpoužívanější platební metody v jediné místo tak, aby nabídla bezpečné platební řešení a jednoduchý postup pro zaplacení zboží/služby. Zákazníkovi navíc nabízí možnost se plně seznámit s nabízenými platebními metodami před provedením platby.

Jak funguje platební brána

Platební brána GoPay nabízí online platební metody v rámci jediného uživatelského rozhraní. Při požadavku k platbě je zákazník přesměrován na stránky platební brány GoPay, kde provede výběr preferované platební metody. Posléze je zákazník přesměrován na rozhraní zvolené platební metody, kde je vyzván k zadání uživatelských údajů a k dokončení platby.

Průběh platby

Po provedení platby jsou peníze ihned připsány na účet obchodníka (protistrany), který na základě této informace neprodleně expeduje zboží/službu.

Výhody

  •     jednotné platební místo v prostředí internetu
  •     garance provedení platby „online“
  •     snadný výběr platební metody
  •     intuitivní ovládání
  •     nejvyšší míra bezpečnosti


GoPay navíc používá profesionální technologie podle mezinárodních norem a nejnovější metody pro šifrování dat, které zaručují maximální finanční ochranu.

Reklamace

V případě reklamace platby kontaktujte nejprve protistranu ve prospěch které byla platba realizována. Pokud je reklamace oprávněná, budou Vám peníze navráceny zpět vždy prostřednictvím příkazu protistrany.

V případě nestandardního či neseriózního jednání protistrany neprodleně kontaktujte zákaznickou podporu GoPay . Garantujeme rychlé vyřízení problému a eliminaci krizových situací.

Kdo provozuje platební bránu

Platební bránu GoPay provozuje společnost GOPAY s.r.o., v rámci služeb platebního systému GoPay www.gopay.cz
Česká národní banka     Ministerstvo financí České republiky

GOPAY s.r.o. je oprávněna zajišťovat platební styk mezi zákazníkem a obchodníkem (AR-STAL s.r.o.) na základě povolení ČNB podle platného zákona 284/2009 Sb. o platebním styku a dohledu Ministerstva financí České republiky, podle platného zákona 253/2008 Sb. o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu.

Kontaktní údaje

GOPAY s.r.o. založena v r. 2002, IČ: 260 46 768
Planá 67
370 01 České Budějovice
Tel.: 387 685 160
E-mail: gopay@gopay.cz
Předmět podnikání: platební styk a zúčtování

Centrum nápovědy GoPay najdete ZDE

img

Ako nám môžete zaplatiť

img
platba
V hotovosti
a dobierkou
platba
V hotovosti
na predajni
platba
Bankovým prevodom

Chcete pravidelne dostávať novinky do Vašej e-mailovej schránky? Vyplňte váš mail.