Doprava a platba

Spôsob dopravy

Náš internetový obchod využíva iba prepravnú službu UPS a Slovenskú  poštu. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu dopravcu v prípade nedostupnosti niektorého z dopravcov. Balné neúčtujeme.
Zásielka do Bratislavy bude doručená do dvoch pracovných dní od odoslania. Ostatné miesta do troch pracovných dní.

Bankovný  účet v € je vedený u ČSOB.

  Dopravca UPS

UPS Cena
Objednávka nad 99 € Zdarma
Bankovým prevodom 4,90 €
Na dobierku 5,80 €

Dopravca Slovenská pošta

Slovenská pošta Cena
Objednávka nad 99 € Zdarma
Bankovým prevodom 4,70 €
Na dobierku 5,50 €

 
Korešpondenčná adresa (vrátane vrátenia zásielok a reklamácií):

FROGMAN s.r.o.
DetskeTopanky.eu
P.O.BOX 901
Detašované pracovisko - Sihoť
911 01 Trenčín
 

 

Spôsob platby

Na predajni v hotovosti alebo platobnou kartou

Zaplatíte na predajni v hotovosti alebo platobnou kartou. Či objednaný tovar kúpite sa rozhodnete až na mieste. O pripravení objednávky Vás budeme informovať pomocou SMS. Pri osobnom odbere na predajni je objednávka uložená po dobu 3 pracovných dní.

Dobierka

Tovar zaplatíte prepravcovi, priamo na Vami určenej adrese.

Bankovým prevodom

Platbu uskutočníte dopredu bankovým prevodom, podklady pre platbu dostanete emailom až v okamihu, keď máme tovar rezervovaný priamo pre Vašu objednávku.

Platba cez Gopay PLATBY 

Podrobné informácie o platobnej bráne nájdete TU. Môžete platiť dopredu cez platobnú bránu GoPay týmito spôsobmi:

1.    Platobnými kartami 

Platba platobnou kartou je najpopulárnejšia platobná metóda v prostredí internetu. Môžete použiť tieto platobné karty : Visa,Visa Electron, MasterCard Electronic, Maestro. Výhodou je rýchle spracovanie transakcie s potvrdením o prijatí platby, vysoká bezpečnosť (3D Secure) a jednoduché použitie.

2.    Platobné metódy týchto bánk:

FIO bank 


Spôsob jedine pre klientov FIO bank. Po odoslaní Vašej objednávky ste automaticky presmerovaný na platobnú bránu FIO, kde po prihlásení len potvrdíte predvyplnenú platbu. Platbu nasledovne evidujeme na účtu v priebehu niekoľkých minút.

Ide o obľúbenú platbu s predvyplneným platobným príkazom. Platba prebieha online a vždy v rámci zhodnej bankovej inštitúcie. Výhodou je okamžitá úhrada čiastky, platba na jedno kliknutie, predvyplnený platobný príkaz, eliminácia chybného zadania platobného príkazu a platba z vlastného internetového bankovníctva.

mBank 


Spôsob jedine pre klientov mBank. Po odoslaní Vašej objednávky ste automaticky presmerovaný na platobnú bránu Raiffeisenbank, kde po prihlásení len potvrdíte predvyplnenú platbu. Platbu nasledovne evidujeme na účtu v priebehu niekoľkých minút.

Ide o obľúbenú platbu s predvyplneným platobným príkazom. Platba prebieha online a vždy v rámci zhodnej bankovej inštitúcie. Výhodou je okamžitá úhrada čiastky, platba na jedno kliknutie, predvyplnený platobný príkaz, eliminácia chybného zadania platobného príkazu a platba z vlastného internetového bankovníctva.

SuperCash 


SuperCASH ponúka hotovostnú platbu prostredníctvom terminálov spoločnosti SAZKA,a.s. a Českej pošty, s.p. Stačí si vygenerovať a vytlačiť čiarkový kód a dostaviť sa na ľubovoľný terminál SAZKY alebo Českej pošty. Obsluhou terminálu budete vyzvaný k uskutočneniu platby v hotovosti na základe predloženého čiarkového kódu. Po zaplatení dostanete doklad, ktorý si starostlivo uschovajte pre prípadnú reklamáciu platby. Ihneď dostaneme informáciu o zaplatení a môžeme expedovať tovar.

Pre správne zobrazenie dokumentu o platbe vo formáte PDF je potrebné mať nainštalovaný odpovedajúci software. Pokiaľ nemôžete súbor otvoriť, odporúčame nainštalovať Adobe Reader (stiahnuť tu).

Online platba prostredníctvom GoPay účtu 


GoPay je rýchly a bezpečný platobný nástroj pre všetky drobné platby, ktoré sú realizované vždy prostredníctvom GoPay účtu, ktorý prináša výhody v jednotnej evidencii uskutočnených platieb. GoPay účet je založený v priebehu platby na zadanú emailovú adresu. V prípade založeného GoPay účtu stačí urobiť prihlásenie HESLOM a potvrdiť platbu z aktuálneho zostatku alebo previesť DOBITIE cez vybranú platobnú metódu. Platba je ihneď uskutočnená z GoPay účtu na obchodný účet predajcu. Po zaplatení objednávky dôjde k automatickému presmerovaniu na naše stránky a expedícii zaplateného tovaru.

img

Ako nám môžete zaplatiť

img
platba
V hotovosti
a dobierkou
platba
V hotovosti
na predajni
platba
Bankovým prevodom

Chcete pravidelne dostávať novinky do Vašej e-mailovej schránky? Vyplňte váš mail.