detail-nav Úvodná strana Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Doručenie objednávky

Objednávka je záväzná. Objednávka je Vám potvrdená  v čo najkratšej  dobe, spolu s potvrdením objednávky   upresníme  termín dodania tovaru. Spravidla je tovar odoslaný do dvoch  pracovných dní od prijatia objednávky. Ak je doba dodania dlhšia, informujeme Vás prostredníctvom emailu.

Zrušenie objednávky

Predajca  si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej  časť pred uzatvorením kúpnej zmluvy  v týchto prípadoch: Tovar sa už nevyrába  alebo  nedodáva alebo  sa výrazným spôsobom zmenila cena. V prípade, že táto situácia nastane, predajca bude neodkladne  kontaktovať  zákazníka  za účelom dohody o ďalšom postupu. V prípade, že zákazník zaplatil už časť alebo celú  čiastku kúpnej ceny, bude mu tato čiastka prevedená späť  na jeho účet alebo  adresu a k uzatvoreniu  Kúpnej  zmluvy nedôjde.

Odoslanie tovaru

Tovar Vám odošleme prostredníctvom PPL na adresu uvedenú v objednávke. K zásielke bude priložený  doklad o nákupu tovaru, ktorý zároveň slúži  ako záručný list.
PPL doručuje následný  pracovný  deň odo dňa  odoslania, nie objednania!  Pokiaľ ste si vybrali platbu bankovým prevodom, podklady pre platbu zasielame až po rezervovaní objednaného tovaru priamo pre Vašu objednávku. V prípade platby dopredu  na účet, čakáme na pripísanie peňazí, až potom balíček odosielame .

Vrátenie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu, ale ste povinný nás o tomto vrátení dopredu informovať. Peniaze Vám budú vrátené do 14 dní, bude odpočítaná čiastka za dopravu.

Úplné znenie obchodných podmienok  nájdete TU.

 

Nikto ma z posty nekontaktoval, udajne nezastihnuty adresat, ziaden papier v schranke. Komunikacia s dopravcom!
pohodlnost, vyber

Kristina, před 18 dny

starstarstarstar

Pravidelne kupujem tu detsky obuv superfit. Obuv je velmi kvalitná,siroky sortiment. Este nemala som dovod na reklamáciu. Len tak dalej, tym detské topánky.eu !!!


Eva K., před 20 dny

starstarstarstarstar


Rychle vybavenie a dorucenie do zasielkoveho obchodu Som spokojná Poskytli mi zlavu na dalsi nakup

, před 25 dny

starstarstarstarstar
img

Ako nám môžete zaplatiť

img
V hotovosti
a dobierkou
V hotovosti
na predajni
Bankovým prevodom

Chcete pravidelne dostávať novinky do Vašej e-mailovej schránky? Vyplňte váš mail.