Zimné topánky na sklade - doprava nad 19,20 euro zdarma.

Časté otázky

1. Čo znamenajú údaje o rozmeroch obuvi v popise produktu?

Tento údaj znamená vnútorný rozmer stielky, inými slovami ide  o zmeranú topánku zo vnútra.  K meraniu používame špeciálne meradlo, môžete si ho kúpiť alebo použiť šablónu pre meranie nohy, tú si môžete i vytlačiť. Čiže doma stačí zmerať dieťaťu  nôžku, pripočítať nadmerok 12 mm (10-15 mm - v zimných topánkach môžeme nechávať nadmerok až 15 mm, v sandálkach bohato stačí 10 mm), a objednáte topánku správnej veľkosti.

2. U vybraných topánok sa mi nezobrazuje potrebná veľkosť. Ako ich môžem objednať?

Je nám ľúto, ale pokiaľ sa nezobrazuje požadovaná veľkosť tovaru, sú v danej veľkosti vypredané. Obuv sa v prevažnej väčšine objednáva polroku dopredu, a preto nie je možné ani doobjednať. Prosíme vyberte iný vzor, kde požadovanú  veľkosť  nájdete.

3. Vybrala som si platbu bankovým prevodom, kde nájdem číslo bankového účtu?

Na našich stránkach číslo účtu nenájdete, a to z dôvodu, aby ste nezaplatili tovar, ktorý  môže byť v danej chvíli vypredaný či odložený do inej objednávky. Po spracovaní Vašej objednávky Vám údaje potrebné k platbe pošleme (zvyčajne do dvoch pracovných dní).

4. Zasielate i na Slovensko? Koľko stojí doprava?

Áno, zasielame. Zásielka do Bratislavy bude doručená do dvoch  pracovných dní od odoslania. Ostatné miesta do troch  pracovných dní. Platiť môžete na dobierku aj bankovým prevodom. Viacej TU.

5. Čo ak sa mi nebude tovar páčiť, alebo farba nebude zodpovedať mojej predstave?

Zákazník pri nákupe tovaru na internetu na základe zákona, má právo od nákupu odstúpiť do 30 dní od prebratia  tovaru. V takom prípade nám toto mailom oznámte, nezabudnite udať  číslo objednávky a či vraciate celú objednávku, či len časť. Tovar zabaľte, priložte objednávku a zašlite nám ho naspäť (nie na dobierku). Je nutné, aby bol tovar kompletný, vrátane dokumentácie  a v stave, v akom ste ho dostali (obuv nenosená, nepoškodená). Tovar odporúčame poistiť.
Náš obchod za Vás zaplatí poštovné, pokiaľ Vášmu dieťaťu topánky nebudú sedieť veľkostne. To znamená, že pokiaľ si želáte vymeniť veľkosť zaslaných topánok, budú Vám nielen nové odoslané  bez účtovania poštovného, ale dokonca Vám preplatíme i poštovné, ktoré ste museli zaplatiť pri odoslaní nevyhovujúcich topánok. K dodávke je treba priložiť lístok s číslom účtu, kam môžeme poslať peniaze.

6. Aký je rozdiel medzi membránami Gore-tex, Sympatex, Event a napr. Jelatex, Wintex, Tritex apod.?

Jelatex, Wintex, Tritex sú membrány, ktoré si jednotliví výrobcovia nakúpia ako materiál pre výrobu obuvi a aplikujú podľa vlastných kritérií. Hovorme im neznačkové membrány.
Naopak  Gore-tex alebo Sympatex sú výrobcovia len membrán, ale dohliadajú  i na výrobu obuvi. Hovorme im značkové membrány. Pokiaľ výrobca obuvi alebo odevov  nesplní požiadavky Gore-texu, Sympatexu, zakážu im výrobu s touto membránou. A ich požiadavky sú veľmi prísne (podlepené švy, pravidelná kontrola výrobkov apod.)
Na začiatku má každá membrána podobnú funkciu, a preto je aplikácia membrán na ich funkcii to najdôležitejšie. Môže byť výrobca, ktorý dodržuje najprísnejšie  kritéria pre aplikáciu membrán, ale býva to skôr výnimkou. Pokiaľ chce nejaký výrobca zaručiť svojmu  zákazníkovi to najlepšie, použije napr. Gore-tex, Sympatex, Event. Viacej TU .

Záruka nepremokavosti GORE-TEX® GUARANTEED TO KEEP YOU DRY®

Pokiaľ nie ste stopercentne spokojný  s nepremokavosťou, vetruodolnosťou  alebo priedušnosťou svojho odevu GORE-TEX®, opravíme ho, vymeníme alebo Vám vrátime nákupnú cenu.
Na všetko oblečenie a obuv GORE-TEX® poskytujú záruku nepremokavosti Guaranteed to Keep You Dry™. Berieme to vážne
Záruku poskytuje W. L. Gore & Associates GmbH.
Výrobky s Gore-texom nájdete TU.
 

img

Ako nám môžete zaplatiť

img
platba
V hotovosti
a dobierkou
platba
V hotovosti
na predajni
platba
Bankovým prevodom

Chcete pravidelne dostávať novinky do Vašej e-mailovej schránky? Vyplňte váš mail.