Školské batohy, peračníky, peňaženky - doprava nad 19,20 euro zdarma.

Obchodné podmienky

Doručenie objednávky


Objednávka je záväzná. Objednávka je Vám potvrdená v čo najkratšom čase, spolu s potvrdením objednávky upresníme termín dodania tovaru. Spravidla je tovar odosielaný do dvoch pracovných dní od prijatia objednávky. Ak je lehota dlhšia, informujeme Vás prostredníctvom emailu.


Zrušenie objednávky

Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť pred uzavretím kúpnej zmluvy v týchto prípadoch: tovar sa už nevyrába alebo nedodáva alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude okamžite kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe. V prípade, že Kupujúci zaplatil už časť alebo celú sumu kúpnej ceny, bude mu táto čiastka prevedená späť na jeho účet alebo adresu a na uzavretie Kúpnej zmluvy nedôjde

 
Zaslania tovaru

Tovar Vám zašleme prostredníctvom Slovenské pošty na adresu uvedenú v objednávke. K zásielke bude priložený doklad o nákupe tovaru, ktorý zároveň slúži ako záručný list.
Ak ste si vybrali platbu bankovým prevodom, podklady pre platbu zasielame až po rezervovaní objedného tovar priamo pre Vašu objednávku. V prípade platby vopred na účet čakáme na pripísanie peňazí, až potom balíček odosielame.


Vrátenie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu, ale ste povinní nás o tomto vrátenie vopred informovať. Budú Vám vrátené peniaze do 14 dní, bude odpočítaná čiastka za dopravu.

 

 

img

Ako nám môžete zaplatiť

img
platba
V hotovosti
a dobierkou
platba
V hotovosti
na predajni
platba
Bankovým prevodom

Chcete pravidelne dostávať novinky do Vašej e-mailovej schránky? Vyplňte váš mail.